...
איך סרטון אנימציה ביוטיוב עוזר לקדם חברת סטארט אפ?

איך סרטון אנימציה ביוטיוב עוזר לקדם חברת סטארט אפ?

2023.03.23
577

קידום ושיווק באינטרנט הם כלים חורצי גורלות ממש. הכלל הזה נכון לגבי כמעט כל עסק, חברה או שירות קיימים ונכון שבעתיים לחברות סטארט אפ והייטק שהאינטרנט הוא ביתם ומבצרם – ובזירה האינטרנטית הם מוכחים לבלוט, לככב ולנצוץ. אחת הדרכים לצבור נוכחות ברשת היא סרטוני יוטיוב ככלי קידום, ואם עושים את זה נכון – מדובר בכלי עוצמתי ביותר.

חברות סטארטאפ זקוקות לשיווק טוב כדי לסייע לה לצלוח את שלביה הראשונים בעולם הדיגיטל. בכל שלב שבה היא נמצאת, סרטון אנימציה ביוטיוב הוא התשובה: המוצר טרם מוכן ודרוש גיוס הון כדי לייצר אותו? סרטוני הדמיה הם התשובה! המוצר מוכן, זקוקים לשיווק לקהל לקוחות הקצה או עוד גיוס הון לייצור המוני? סרטוני מוצר באנימציה הוא הפיתרון שלכם. זקוקים לריענון, חשיפה או נוכחות אינטרנטית? סרטוני תדמית באנימציה הם חבריכם החדשים. במילים אחרות, אתם זקוקים לסרטון אנימציה ליוטיוב, וכדאי אחד טוב.

כמה נתונים סטטיסטיים..

כדי לעמוד מאחורי קביעות מרחיקות לכת יש צורך בהצגת נתונים מרחיקי לכת, ובדיוק לשם כך נכתבה הפסקה הנוכחית. אם אנחנו טוענים שיוטיוב היא הכלי השיווקי העוצמתי והגדול ביותר הקיים נכון ל-2023, אז נצטרך לספק לכם הוכחה לכך. נתחיל מהנתונים המדהימים: ראשית, מדובר באתר בשני הכי נצפה בעולם, מיד אחרי מנוע החיפוש גוגל (כאשר גוגל היא הבעלים של יוטיוב, ותכנים מיוטיוב מופיעים בדפי החיפוש של גוגל). אם הנתון הזה לא הרשים אתכם מספיק, שימו לב לזה: כמעט שליש מכל משתמשי האינטרנט בעולם רשומים ליוטיוב. בכל יום צופים ביוטיוב מיליארד שעות צפייה, ובכל דקה עולים ליוטיוב תכנים באורך של חודשיים של צפייה (!).

אכן, מדובר בשוק עצום בגודלו, ותפיסת נתח זעיר מהשיווק ביוטיוב תגדיל את החשיפה שלכם במידה ניכרת, ותסייע להגדיל את ההכנסות ולהרחיב את קהל הלקוחות.

סרטון אנימציה לעסקסרטון אנימציה לעסק

למה אנימציה מועדפת על אנשי מקצוע בתחום השיווק?

כאשר מדובר בסרטוני תדמית, סרטי הסברה והדרכה או סרטים לגיוס הון, הבחירה הנפוצה ביותר היא סרטי אנימציה. לא לחינם אנשי קידום אתרים וסוכנויות שיווק רבות בוחרות סרטון אנימציה ליוטיוב למתאים ביותר לתפקיד: תקשורת חזותית היא דרך יעילה וקלה מאוד להעביר מסרים. אנימציה היא תקשורת חוצת מגדרים ותרבויות: כולם מבינים אותה באותו האופן, והיא נקלטת אצלנו בקלות ובבהירות. המסר שאנו רוצים להעביר לצופים – בין אם זה "בואו תכירו אותנו" או "קדימה, תרכשו את זה" – בהחלט יכולים לעבור בקלות באופן בינלאומי באנימציה. יתרון עצום כאשר מדובר בחברות סטארטאפ או הייטק המציעות שירותים או מוצרים אינטרנטיים.

הכל עניין של פוקוס

חברות סטארטאפ המעוניינות לקדם ולמתג את עצמם ברשתות החברתיות, בין אם מדובר בחברה הנמצאת בשלבי גיוס הון ממשקיעים או בשלבים מתקדמים יותר, יבחרו בסרטון אנימציה ליוטיוב ככלי לקידום המטרה הזאת. אחת הסיבות היא עניין הצופים: גולשים ביוטיוב מוצפים באינספור מידע, סרטונים, מודעות ופרסומות. הסרטון הבא הוא מעבר לפינה והיד קלה על העכבר. על כן, מוכרחים לתפוס את העין של הצופה ולהשאיר אותו בפוקוס על הסרטון. הדרך לעשות זאת היא להפיק סרטון קליל, מעניין ומושך – כל מה שאנימציה יודעת לעשות. חברת קידום ושיווק טובה תדע להפיק סרטון כזה שיתגבר על בעיית טווח הקשב הקצר של הצופים.

הפקת סרטונים לעסק. Hatamov Production. סרטון אנימציה Extra Pizzaהפקת סרטונים לעסק. Hatamov Production. סרטון אנימציה Extra Pizza

סטודיו לאנימציה Hatamov Production לשירותך

אם השתכנעת שאתה זקוק לסרטון אנימציה ליוטיוב על מנת לשווק, לקדם, למתג ולחשוף את הסטארטאפ שלך, כדאי יהיה אם תעשה את זה במקום הנכון. אנו בסטודיו חתמוב מתמחים זה מספר שנים בהפקת סרטוני תדמית ברמה הגבוהה ביותר. אנו נדאג לבצע עבורך את כל הדרוש עבור הפקת סרטון מושלם – משלב החקירה ועד שלב הביצוע. לפרטים נוספים נא ליצור קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם.

סרטי תדמית לסטארטאפ אצל Hatamov Production

אנו בסטודיו Hatamov Production מציעים הפקת סרטוני תדמית מונפשים ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר. שנים רבות של ניסיון יקר ערך של מיטב אנשי הארט והקרייטיב ועורכי הוידאו שלנו וקהל לקוחות מגוון ונאמן מציבים את סוכנות Hatamov Production בחוד החנית בישראלית בגאווה. פנו אלינו עוד היום להפקת סרטון תדמית עבורכם.

סרטון אנימציה לעסקסרטון אנימציה לעסק