...
הפקת סרטון תדמית מחיר לצד הפקת סרטון אנימציה מחיר: כל מה שרציתם לדעת

הפקת סרטון תדמית מחיר לצד הפקת סרטון אנימציה מחיר: כל מה שרציתם לדעת

2022.02.21
494

סרטון תדמית וסרטון אנימציה הם בין הכלים היעילים ביותר לגיוס לקוחות חדשים לעסק שלכם. בסרטון קצר שאורכו לא עולה על כמה דקות תוכלו למקסם את ההכנסות והרווחים שלהם ועל הדרך לבנות תדמית איכותית ומקצועית לעסק שלכם. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת.

הפקת סרטון תדמית מחיר או הפקת סרטון אנימיה מחיר

אם אתם תוהים לעצמכם לגבי הפקת סרטון תדמית מחיר, אז עלות הפקת סרטון תדמית מתחילה ב-1,500 שקלים. הפקת סרטון תדמית מחיר משתנה בהתאם לדרישות הלקוח. הפקת סרטון אנימציה מחיר היא לרוב יקרה יותר, משום שהיא דורשת זמן עבודה רב יותר הנמשך בין עשרה ימים ל-30 יום. הפקת סרטון אנימציה מחיר נע בין 5 וחצי ל-11 אלף שקלים, כשהמחיר משתנה לפי כמות התמונות, תנועתיות הדמויות, הקריינות ומשך העבודה. אנו מציעים תנאי תשלום נוחים של עד 12 תשלומים ללא ריבית. מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה ונושא ונענה לפנייתכם בהקדם.

מהו סרטון תדמית?

בתהליך הפקת סרטון תדמית יוצרים סרט קצר שמתאר את העסק שלכם, מסביר על שירותיו ו/או מוצרים ומדגיש את האטרקטיביות והייחודיות שלו. מטרת הסרטון לשווק את העסק, לחשוף אותו בפני לקוחות פוטנציאלים ולהעניק לו תדמית יוקרתית ואמינה – וכל זה בדקות ספורות.

מהו סרטון אנימציה?

הפקת סרטון שיווקי באמצעות ציור אנימציה. לאנימציה יכולת למשוך את העין, היא מדברת לצעירים ומבוגרים כאחד ודרכה ניתן להמחיש רעיונות גדולים או כאלה שקשה להציג בצילום, ברוח קלילה ונגישה יותר. הנתונים מראים כי גולשים אוהבים גירויים ויזואליים המתבטאים באנימציה ונוטים לצפות בסרטונים אלו בסקרנות עד סופם.

סרטון אנימציה לעסקסרטון אנימציה לעסק

כיצד מפיקים סרטוני תדמית וסרטוני אנימציה?

הפקת סרטון תדמית או סרטון אנימציה מתחילה ברעיון. בשלב הראשון יש לבסס רעיון מרכזי לסרטון שלכם. שאלו את עצמכם: כיצד הייתם רוצים להציג את העסק שלכם? מה מאפיין יותר? מה הייחודיות שלו? וכן הלאה.

לאחר מכן בונים תסריט שיווקי דרכו מעבירים לצופה את המסרים השיווקיים המרכזיים. התסריט נועד להציג את הלך הרוח בעסק ויתרונותיו, לסקרן את הצופה ולעורר בו את הרצון ליצור עמכם קשר. הוא צריך להיות חד משמעי, קצר ולעניין – מבלי להעמיס בטקסטים שיווקיים ארוכים שיגרמו לצופה לאבד את סבלנותו. נסו להיות מקוריים, לשלב הומור ולהתאים את התוכן לקהל היעד שלכם.

השלב השלישי הוא שלב הצילום: מומלץ שהסרטון יכלול קטעים מצולמים של העסק או המוצרים שלו. סרטי תדמית יכולים לשלב צילומיםמקום העבודה, כולל ראיונות עם בעל העסק, עובדיו ולקוחות מרוצים. בסרטון אנימציה ניתן ליצור דמות אנימציה של בעל העסק המציג את יתרונותיו או ממש להפיק סרט עלילתי קצר. האנימציה מאפשרת לכם להתפרע עם הדמיון – אז לכו על זה.

השלב הבא כולל הקלטה של קריין או קריינית מקצועיים שקולם מופיע על גבי הסרטון. אלה מסייעים להעביר ולחדד את המסר השיווקי ומכוונים את פרשנותו של הצופה. לקריין יש השפעה ניכרת על תת המודע של הלקוח והוא זה שמניע אותו לפעולה. במידה והתקציב שברשותכם גבוה, תוכלו לבחור בקריינים מפורסמים, אם כי גם קריין אינו מוכר אך מקצועי יצליח לעשות את עבודת השיווק הראויה.

השלב האחרון הוא שלב העריכה. זה השלב בו "אורזים" את כל החומרים שאספתם לכדי תוצר מוגמר ואטרקטיבי. שלב העריכה כולל שילוב של אפקטים ויזואליים ואינפוגרפיקה המעצימים את המסר השיווקי אותו נועד הסרטון להעביר.

סרטון אנימציה לעסקסרטון אנימציה לעסק

הסרטון מוכן! מה עושים עכשיו?

בסיום הפקת סרטון תדמית או סרטון אנימציה, הלקוח מקבל לידיו סרטון ערוך ומוכן בפורמט MP4 המתאים לקידום בכל פלטפורמה שייבחר: רשתות חברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם, אתר האינטרנט של העסק, יוטיוב וכדומה. הלקוח יקבל את הסרטון גם באיכות המתאימה לשליחה בוואטסאפ לכל לקוחותיו. חשוב לציין שללקוח יש זכויות יוצרים על הסרטון ולא תהיה שום בעיה לשתף אותו ברשת. קידומו בכמה שיותר פלטפורמות שונות תחת כותרת ותיאור אטרקטיבי יסייע למקם את העסק שלכם בתוצאות החיפוש הראשונות של "גוגל" ולהביא לחשיפה גדולה יותר לסרטון ולעסק שלכם.

הפקת סרטון תדמית וסרטון אנימציה בסטודיו לאנימציה Hatamov Production

אנחנו בסטודיו לאנימציה Hatamov Production מעניקים שירותי הפקת סרטון תדמית או סרטון אנימציה משלב הרעיון ועד התוצר הסופי וכל זאת ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר. יש בידינו את כל השירותים הנדרשים להפקת הסרטון: צוות תסריטאים מוכשר המתמחה בכתיבה שיווקית, היצע רחב של קריינים מקצועיים, צוות אנימטורים מוכשרים וכן שירותי צילום, עריכה ואפקטים. אנו מבטיחים להעניק לכם סרטון איכותי ומקצועי שיסייע לכם להגדיל את קהל הלקוחות ואת הפוטנציאל העסקי שלכם ולמתג את עצמכם כעסק מקצועי חסר פשרות ומתחרים.

הפקת סרטונים לעסקים. Hatamov Production. הפקת סרטון תלת מימדהפקת סרטונים לעסקים. Hatamov Production. הפקת סרטון תלת מימד