...
הפקת סרטוני אנימציה לעסקים

הפקת סרטוני אנימציה לעסקים

2023.05.10
681

עסקים רבים בוחרים לשווק ולפרסם את עצמם בדרכים שונות ומגוונות. בעידן הדיגיטל, תם הצורך להשקיע הון עתק בפרסום בפלטפורמות המסורתיות כמו רדיו, טלוויזיה ועיתון. באמצעות שיווק דיגיטלי ממוקד ויעיל, ניתן להגיע לתוצאות מדהימות ומרחיקות לכת – ולא לשבור את החסכונות.

אחת הדרכים המבוקשות והנפוצות לשיווק נכון באינטרנט היא סרטוני תדמית: מדובר בכלים שיווקיים מצוינים ובעלי יכולות מוכחות להגברת החשיפה. סרטי תדמית עשויים להגשים כמה מטרות במקביל הכוללים מיצוב החברה, מיתוגה, חשיפתה וקידומה וכל זה בפרקי זמן קצרים יחסית.

יתרונותיהם של סרטוני האנימציה

על היתרונות הייחודיים שיש לסרטוני אנימציה בכל הקשור למיתוג ופרסום עסקים אפשר לכתוב מאמרים שלמים. הפקת סרטוני אנימציה לעסקים מהווים את התשובה הראשונה בעיני אנשי שיווק רבים לשאלה באיזה כלי שיווקי עלינו להשתמש. סרטון אנימציה טוב מעביר את המסר באופן יעיל, קל ומבדר יותר מאשר סרטון וידאו חי. אלמנטים ויזואליים מונפשים מדברים יותר אל הקהל הרחב ותופסים את העין הרבה יותר. מחקרים רבים מראים כי המוח שלנו נמשך יותר לצבעים, לתנועות ולמרחבים התלת-מימדיים המונפשים בהשוואה לסרטון רגיל. כפועל יוצא, אנו קשובים יותר לנאמר בסרטון וסופגים את התוכן המוצג ביותר יעילות.

יתרון נוסף שיש לסרטוני אנימציה הוא העלות הכספית הנמוכה בהשוואה לסרטוני וידאו: סרטוני וידאו מצריכים גורמים יקרים רבים כמו צלמים, מפיקים, אנשי תאורה והלבשה, וציוד צילום יקר. כדי להפיק סרטון אנימציה, לעומת זאת, נזדקק אך ורק למחשב ומוח יצירתי.

סרטון אנימציה לעסקסרטון אנימציה לעסק

תהליך הפקת הסרטונים – שלב אחר שלב

הפקת סרטוני תדמית מונפשים לעסק שלכם הוא תהליך מורכב וממושך ואם הוא לא נעשה באופן מקצועי – התוצאות תהיינה בהתאם. חשוב לא לדלג על השלבים החשובים, לא לעגל פינות ולא להתנהל בחובבניות: אחרי הכל, התוצר הסופי הוא הפנים של העסק שלכם והוא מה שמייצג אתכם.

השלב הראשון יהיה תיאורטי ומחשבתי בעיקרו: בשלב זה בדרך כלל, נערכות פגישות בין הלקוחות לסטודיו ובהן לומדים ומכירים את העסק שלכם ואת הסיפור שלו, חוקרים את השוק, המתחרים וקהל היעד, את הצרכים שלכם והמטרות שלכם. מדובר בשלב מהותי ובסיסי מאוד – אסור לזלזל בחשיבותו!

השלב השני הוא, לרוב, כתיבת הטקסט השיווקי. יחד עם אנשי קריאייטיב ואנשי פרסום מתחילים לכתוב את התסריט לסרטון האנימציה, כלומר את הטקסט שהקריין יקריא. על הטקסט להיות קליל, מהנה וקצר – אידיאלי באורך של דקה אחת. על פי רוב, הטקסט יכיל פסקת פתיחה, הצגת הבעיה והצעת הפיתרון תוך שימוש בהומור.

השלבים הבאים הם המהנים ביותר והם כוללים הקלטת הקריינות, בניית המודלינג, הדמויות והסביבה, ליטושים, הוספות ושינויים.

הסרטון מוכן, ומה עכשיו?

רבים מבעלי העסקים חושבים שהפקת סרטוני אנימציה לעסקים מסתכמת ביצירת הסרטון ותו לא. למעשה, מדובר בטעות חמורה: סרטון תדמית באנימציה, טוב ומקצועי ככל שיהיה, לעולם לא יספיק לבדו להביא את התוצאות שלהם אתם מצפים ומייחלים. כאן נכנס למשחק שחקן חדש ומכריע הנקרא קידום:

קידום אורגני או קידום ממומן, שתפקידו לחשוף את הקהל הרחב לסרטון שלכם ולעסק שלכם ולהודיע להם שיש כאן עסק, מותג, והוא מציע להם שירות או מוצר. לולא הקידום, הסרטון שלכם יאבד בתוך הררי התוכן המועלה לאינטרנט מדי יום, ושוב תחזרו לאלמוניות ולבינוניות.

הפקת סרטוניםהפקת סרטונים

הפקת סרטוני אנימציה לעסקים עושים אצל סטודיו לאנימציה Hatamov Production

הכירו את סטודיו לאנימציה Hatamov Production. אנחנו בסטודיו לאנימציה Hatamov Production מציעים את כלל השירותים והכלים עבור עסקים קטנים ובינוניים בדרכם אל ההצלחה, הצמיחה והחשיפה. ברשותנו ידע וניסיון של יותר מ-15 שנה בתחום, ואנו נשמח להפיק עבורכם סרטון אנימציה, ליצור לכם לוגו או לקדם אתכם באינטרנט. לפרטים נוספים וייעוץ חינמי נא ליצור קשר>>

סרטון אנימציה לעסקסרטון אנימציה לעסק
דילוג לתוכן