...
חבילת מיתוג לעסק

חבילת מיתוג לעסק

2023.04.22
557

חבילת המיתוג הבסיסית לעסק קיים או שרק מתחיל את דרכו נותנת לך מענה ארוך טווח ומהווה בסיס לשפת המיתוג הכללית של העסק. מיתוג עסקי מקצועי בעיקר לאלו המתחילים את דרכם הינו אבן דרך להצלחה של העסק וליצירת תדמית אל מול הלקוחות הפוטנציאליים. יש לזכור שרושם ראשוני הוא בעל אימפקט חשוב בבחירת שירות או מוצר ואנחנו לא רוצים לטעות שם.

בין אם העסק קטן או בינוני לעיצוב הגרפי יש אלמנט חזק בהעברת המסר שהינך רוצה לשדר, בפנייה לקהל היעד אליו העסק מכוון ולאופי שלך. חבילת מיתוג לעסק כוללת בתוכה את עיצוב הלוגו, עיצובים המותאמים לפרינט ושפה גרפית למרחב הדיגיטלי ברמה גבוה ויוקרתית. בחירת חברה למיתוג היא לא דבר של מה בכך, יש לקחת בחשבון שפנים העסק ייכתב לפי התוצר שיתקבל ולכן לא רצוי להתפשר בהחלטה זו. בייחוד אם פונים לחברה מקצועית שתספק לך תוצר מדויק איתו תרוץ שנים קדימה.

עיצוב לוגו ומיתוג

שפת מיתוג מדויקת עבור העסק שלך יכולה ליצור את ההבדל, כאשר העסק מדבר בשפה אחת בכל מרחבי הפרסום נוצר בידול מהותי משאר המתחרים אשר שם אותך בקדמת הבמה. השאיפה להיות הטוב ביותר בתחומך היא נקודת פתיחה חשובה ושמירה על אחידות בשפת המיתוג תעניק לך ולמתעניינים בך את הרושם שברצונך ליצור – אחראי, רציני ומקצועי. ברגע שהשפה מיושמת כהלכתה הפיכתך לאוטוריטה תגיע לבד.

סרטון תלת מימדסרטון תלת מימד

אך עם זאת, יש להבין כי תהליך מיתוג עסקי דורש השקעה ויכול לקחת זמן, עלינו להבין יחדיו את צרכי העסק, להגדיר את קהלי היעד אליו הוא מכוון, לבחון את הפלטפורמות השונות בהן נרצה לקדם אותו וכמובן את הרעיון הראשוני בראשך. בעזרת צוות המומחים ננתח את הנתונים ונייצר עבורך מספר סקיצות ראשוניות המשקפות באופן ברור את ערכי העסק. נרצה לציין כי בתור בעלי מקצוע וניסיון, לא תמיד דרישות הלקוח עומדות בקנה עם המסרים אותם נרצה להעביר ללקוחותינו. לכן אנו מתחייבים לעבוד בשקיפות ולהציג בפנייך את נקודות החוזקה אותם נרצה להבליט בעיצוב הלוגו והשפה הגרפית.

תהליך בניית חבילת מיתוג לעסק 

כמו שהתחלנו להסביר, נדרש זמן סביר בכדי להגיע לתוצר סופי איכותי.

לאחר קבלת הנתונים היבשים אודות העסק, מחקר מתחרים שנערוך והגשת הסקיצות הראשוניות נתמקד בדיוק המסרים.

איך נעשה זאת? בשלב זה נבחר את העיצוב הנכון ביותר וממנו נייצר מספר אופציות מקבילות שידגישו ויחדדו את ייחודיות העסק שלך לעומת השאר. מטרתנו לחזק את תדמית העסק על ידי היתרונות הקיימים תוך שימוש באלמנטים טרנדיים ועדכניים.

בסיום תהליך עיצוב הלוגו נפנה להפקת העזרים הגרפיים הנלווים למערכות ההדפסה כגון כרטיס ביקור וניירת משרדית והתאמת העיצובים לאינטרנט כך שכבר בסיום התהליך תוכל להטמיע את שפת המיתוג באתר וברשתות החברתיות ולייצר מודעות לעסק שלך.

החבילה תאפשר לך להציג את שירותיך במפגשי נטוורקינג, פגישות וכנסים בצורה רשמית ואלגנטית ואילו באינטרנט תוכל לפנות לקהל רחב ולהתחיל לייצר עסקאות אונליין.

עיצוב לוגו ומיתוג עסקי בסטודיו לאנימציה Hatamov Production

כל עסק ששם את עצמו כשם דבר צריך חבילת מיתוג לעסק, הכוללת עיצוב לוגו מקצועי ולא פחות ממושלם שיעניק מענה למשך שנות פעילות רבות ויקדם את העסק לעבר יעדיו ומטרותיו.

מעוניינים בחבילה מושלמת לעסק? עיצוב לוגו ומיתוג שפה גרפית לעסק שלך עם נוכחות מרשימה, משכנעת ומקצועית שתיתן לעסק שלך תדמית ייחודית ומנצחת – ובקיצור מיליון דולר!