...
טיפים ליצירת סרטון אנימציה מנצח

טיפים ליצירת סרטון אנימציה מנצח

2023.02.22
484

סרטוני אנימציה הם הסרטונים השיווקיים הפופולאריים ביותר כיום, מאחר והם תופסים את עין הלקוח בקלות, מעבירים לו הרבה אינפורמציה בצורה נוחה וברורה ופעמים רבות, גם מניעים את הלקוח לפעולה חזקה שמביאה לתוצאות. כיצד נוכל לייצר גם אנחנו סרטון מרשים ומכירתי?

נשקיע בתסריט

התסריט הוא החלק החשוב ביותר בסרטון שלכם: הוא מעביר ללקוחות את מהלך הסרטון, את המסרים הנכונים וגם מעודד אותם לבצע רכישות, לכן כדאי שיעשה זאת בצורה החמימה והמזמינה ביותר. הקפידו שהסרטון שלכם אכן יעביר ללקוחות את כל האינפורמציה אודות בית העסק, ויבהיר להם כי הוא יספק ללקוח את השירות הטוב והאיכותי ביותר בשוק. סרטון איכותי יסייע ללקוחות לפתח אמון וביטחון כלפי העסק, שפעמים רבות גם יניע אותם לבצע רכישות בעתיד.

סרטון אנימציה לעסקסרטון אנימציה לעסק

נבחר את הקריין הנכון

הקריין הוא האדם שמקריא את התסריט שלכם לאורך הסרטון השיווקי וחשוב מאוד שייבחר בהתאם לקהל היעד המועדף של המוצרים/השירותים שלכם. לקהל יעד גברי – מומלץ לבחור בקריינית.
לקהל יעד נשי – מומלץ לבחור בגבר. לקהל יעד שאינו מתייחס למין – מומלץ לבחור בגבר או בשילוב של גבר ואישה לחיזוק המסרים.

סרטון אנימציה לעסקסרטון אנימציה לעסק

נגדיר את מהלך האנימציה

לצד התסריט, סרטוני האנימציה מעבירים מהלך שלם של אירועים צבעוניים ומרגשים, שמטרתם לסייע ולהסביר כיצד העסק שלכם פועל, מה הוא מציע ולמה הוא הטוב מכולם. חשוב שמהלך האנימציה יהיה צבעוני ומעניין, כדי לתפוס את עינו של הלקוח ולעודד אותו להמשיך ולצפות בסרטון עד לסופו.

נייצר סרטון קצר ככל האפשר

הסרטונים השיווקיים הטובים ביותר, הם גם הסרטונים הקצרים ביותר: שמעבירים כמה שיותר מסרים בצורה נוחה .ומרשימה ללקוח, בלי לגרום לו להרגיש שהוא מבזבז מזמנו או משתעמם מתצוגת הסרטון .רוב סרטוני האנימציה נעים בין 40 שניות לדקה וחצי לכל היותר, ומומלץ לשמור עליהם בטווח הזה.

נקפיד על אנימציה מושכת וצבעונית

הסיבה העיקרית שסרטוני אנימציה הם כה מושכים, הוא שהם מורכבים מאנימציה כיפית וצבעונית, שהיינו רואים בעיקר כשהיינו ילדים. הקפידו שהסרטון שלכם יהיה מעניין מבחינת צבעוניות, כך שיוסיף להרשים ולעניין את הלקוח מתחילתו.

כללו הנעה חזקה לפעולה

בתום הסרטון, חשוב להקפיד ולשלב הנעה חזקה לפעולה, שתעודד את הלקוחות לבחור ולקנות מכם עוד היום, משום .שהם בוטחים בכם ומאמינים כי אתם יכולים לספק את הפתרון הטוב ביותר עבורם.

סרטון אנימציה לעסקסרטון אנימציה לעסק