...
יצירת לוגו

יצירת לוגו

2023.05.10
524

אחת הדרכים היעילות ביותר למיתוג עסקים ולשינוי תדמיתי היא יצירת שפה עיצובית ייחודית למותג שלך. לוגו ססגוני, המבדל את החברה שלך מהמתחרים. לוגו צבעוני, אלגנטי, חדשני או מתוחכם – כל לוגו הוא מיוחד בפני עצמו ומהווה את האלמנט העיצובי הראשון שהלקוחות שלך נתקלים בו. במילים אחרות, מדובר בסמל שחושף את החברה שלך ומלווה אותה לאורך שנים.

לוגו הוא הסימן של המותג שלך. הוא כלי הזיהוי הראשוני שלך ובאמצעותו אתה משדר את מה שאתה רוצה לשדר; מספר את מה שאתה רוצה לספר. הדרך אל הלוגו המושלם כרוכה בהרבה מאוד מחקר, חשיבה, ניסוי וטעייה. הלוגו שלך צריך לדבר אל קהל הלקוחות שלך או קהל היעד שלך – לוגו נכון יעשה את העבודה, יבדל ויציב אותך בדרך שבה תרצה.

כאמור, חשיבותו של הלוגו אינה מוטלת בספק, אך רבים עדיין טרם הבינו את כוחות ומשמעותו של הלוגו. נכון, השירות או המוצר שאתם מעניקים, הניסיון והמקצועיות – כולם בעלי חשיבות מכרעת ובעלי השפעה דרמטית על העסק שלכם, וראויים לתשומת לב רבה. עם זאת, כל זמן שהלוגו שלכם סתמי, גנרי או משעמם – הקהל הרחב יתפוס אתכם ככאלו, וחבל.

אז מה אתם רוצים לשדר?

בין אם אתם רוצים לשדר יוקרה, אמינות, חדשנות או רוגע – הלוגו שלכם יעבוד בשבילכם וישדר עבורכם את הסיפור שלכם. אלמנטים עיצוביים שונים משפיעים אחרת על פעילות המוח האנושי. מומחי קרייאטיב רבים וכן מקדמי אתרים ואנשי שיווק רבים מודעים לכוחו של הויזואל על המוח האנושי ולא פעם רותמים אותו לטובתם. כדי לשדר יוקרה, למשל, נבחר בקווים קפדניים יותר, מופשטים ובצבעים יחסית סולידיים כמו שחור או זהב. ראו למשל את הלוגואים של חברות אופנת העילית כמו דיור, ורסצ'ה, פראדה וגו'צי – הם נקיים, אלגנטיים ומכילים אך ורק את השם עצמו, כתוב בפונט נקי וסולידי. לא מדובר בצירוף מקרים: אנשי השיווק והמעצבים של מעצבי העל האלו רצו להעניק תחושות כמו יוקרה ואקסקלוסיביות ללקוחות שלהן, והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות לוגו המשדר את המסר הזה.

מה כולל תהליך יצירת לוגו?

תהליך יצירת לוגו עבור חברה, עסק או אפילו אדם אחד הוא תהליך המתנהל ביסודיות ובסבלנות. השלב הראשון יהיה תיאורטי בעיקרו: חשיבה משותפת ובירור מי הוא קהל היעד, מה אנו רוצים לומר לו, איך אנו נתפסים כרגע ביחס למתחרים שלנו והכי חשוב – איך אני רוצה שחווית הקנייה או השירות של הלקוחות שלי תרגיש להם. אחד הכלים המעניינים והיעילים ביותר בתהליך בניית לוגו הוא האנשת החברה: אם העסק שלי היה בנאדם, כיצד היה מתנהג ומדבר? מה היה לובש? איך היה נראה? מענה על שאלות היסוד האלו מהוות את הצעד הראשון בכל תהליך יצירת לוגו.

השלבים הבאים הם כמובן מעשיים יותר ומאופיינים בשרטוטים חוזרים ונשנים, יצירת קווי מתאר כלליים, בחירת הצבעים המתאימים והכל תוך ניסוי וטעייה. לאחר מכן עוברים לשלב הבא ויוצרים את השפה החזותית המתאימה לנו, קצת שיפורים, הורדה, הוספה ושפצורים – והלוגו מוכן.

יצירת לוגו אצל סטודיו לאנימציה Hatamov Production

סטודיו לאנימציה Hatamov Production הוא סטודיו לאנימציה מהמובילים והמקצועיים בישראל. בשנים האחרונות אנו מציעים חבילות מיתוג לעסקים קטנים ובינוניים באופן יעיל ונכון – כזה שמביא תוצאות. אנו נערוך עבורך את המחקר והחשיבה הנצרכים, ניצור עבורך לוגו ושפה ויזואלית מתאימה, נמתג את העסק שלך ונזניק אותו קדימה – והכל במחיר הוגן ובשירות אמין ואדיב. לפרטים נוספים, שיחת ייעוץ חינמית, שאלות נוספות ועצות אנא פנו אלינו לטלפון או למייל ונשמח לעמוד לרשותכם.

סרטון תלת מימדסרטון תלת מימד