מיתוג ועיצוב לעסקים

מיתוג ועיצוב לעסקים

2021.05.10
166

עסקים קטנים ובינוניים רבים חולמים לפרוץ את תקרת הזכוכית. הגדלת המחזור השנתי, צבירת כוח והשפעה בשוק המקומי ואף יציאה אל השוק הבינלאומי. קשה עד בלתי אפשרי להגשים את המטרות האלו כאשר אתם חברה אחת מני רבות, חסרי ייחוד וגנריים לחלוטין. במקרים כאלו, אתם בלתי נראים – אמנם העסק פעיל ומרוויח יפה, אך לאמיתו של דבר, רבים אינם מכירים אתכם ואת הערך המוסף שאתם מסוגלים להעניק להם.

אחת הדרכים האפקטיביות ביותר לפרוץ את החומה הזו ולהיות מותג מצליח, משפיע ובעל נוכחות היא באמצעות מיתוג – בין שמדובר במיתוג התחלתי לעסק קיים או מיתוג מחדש – מיתוג נכון ויעיל יציב את החברה שלך במקום גבוה יותר ומשפיע יותר.

אחד היתרונות המרכזיים של שיווק ומיתוג עסקים קטנים באינטרנט הוא השוויון: לכסף כמעט ואין השפעה; חברה קטנה בעלת משאבים מצומצמים וקונצרן ענק עתיר תקציב יכולים לקבל את אותה תשומת הלב ברשת, באמצעות כלים שיווקיים לא יקרים.

כיצד מיתוג ועיצוב הולכים יד ביד?

מיתוג ועיצוב אלו שני ערכים שונים אך סמוכים מאוד וקשורים אלו באלו באדיקות רבה. המיתוג הוא הדרך שבה החברה שלך נתפסת בעיני הלקוחות וקהל היעד שלך – הבידול הזה, שמייחד אתכם והופך אתכם ליוצאי דופן ובולטים מעל שאר המתחרים, הערך המיוחד שאתם – ורק אתם – מסוגלים להעניק להם, הסיפור שאתם מספרים. ובאשר לעיצוב – מדובר, בעצם, באחת הדרכים הפרקטיות להגיע לשם. מעבר למסע פרסום רחב היקף או קידום ממומן מחושב היטב החושף את העסק שלכם על כל יתרונותיו לקהל הרחב, השפה העיצובית גם היא משחקת תפקיד חשוב בבידול שלכם. חשבו על חברת קוקה-קולה למשל. כאשר תצפו בסרטון אנימציה המציג בקבוק עם נוזל שחור ותווית אדומה – מיד תחשבו על קוקה-קולה. מדוע? בגלל המיתוג הבדלני, האגרסיבי והיעיל שלהם. כולנו מכירים את המותג המצליח והבינלאומי הנקרא קוקה-קולה, כולנו יודעים שהצבע המאפיין אותו הוא אדום. שוק המשקאות הקלים נחשב לתחרותי וצפוף במיוחד ועם זאת, קוקה-קולה נבדלת מהמתחרות הרבות שלה בזכות מלאכת מיתוג ועיצוב קפדניים, יעילים ונכונים.

סרטון אנימציה לעסקסרטון אנימציה לעסק

אז איך לעצב ולמתג את העסק?

מיתוג ועיצוב לעסקים קטנים הוא תהליך ממושך, מורכב המכיל רבדים שונים ומאופיין בפרטים וגורמים רבים. ברעיון, עליכם ליצור תדמית מושכת וחיובית לעסק שלכם באמצעות הכלים הדיגיטליים העומדים לרשותכם: אתר אינטרנט, דפי נחיתה, סרטוני תדמית, קידום ממומן ועוד. לוגו נכון ואתר אינטרנט הבנוי ומעוצב באופן ייחודי ובדלני – כזה המכיל שפה עיצובית התואמת באופן מושלם והרמוני לעסק שלכם ולסיפור שלו – ישדרו אמינות ויציבות ויעוררו אצל הקהל שלכם תחושות חיוביות של ביטחון, רצינות ושיש על מי לסמוך. חשוב לציין שמדובר כאן במלאכה מאתגרת הדורשת דיוק, קפדנות וירידה לפרטים הקטנים. מיתוג לא נכון – כלומר, מיתוג שאינו קולע למטרה, שימוש שגוי בצבעים ועיצוב או פנייה לקהל היעד הלא נכון – עלול לגרור אחריו הפסדים כספיים, זמן ומשאבים רבים.

עיצוב לוגו ושפה עיצובית כוללת

כחלק ממסע המיתוג, עיצוב לוגו מתאים הוא לא האלמנט העיצובי היחידי שיש להתעכב עליו. מלבד הלוגו, ישנה חשיבות יתירה לשפה העיצובית: כלומר, שימוש עקבי באותם צבעים, צורות ואלמנטים ויזואליים המרכיבים את הלוגו, ירכיבו את שאר חלקי האתר, את כרטיס הביקור, את הטפסים, הקבלות, מוצרים, מחברות ממותגות ועוד. שימוש עקבי באלמנטים העיצוביים יסייע במיתוג העסק שלך וישדר לחוג הלקוחות שלך שמדובר בחברה אמינה, חזקה ומקצועית.

הפקת סרטון תדמית שיווקי ליופי ובריאותהפקת סרטון תדמית שיווקי ליופי ובריאות

מיתוג ועיצוב לעסקים אצל חתמוב

סטודיו חתמוב עוסק כבר למעלה מ-15 שנה במיתוג, שיווק, פרסום וקידום עסקים קטנים ובינוניים. הידע והניסיון שצברנו במהלך שנות עבודתנו מספק לנו את היתרון על פני חברות שיווק אחרות בתחום, את המקצועיות הרבה הנדרשת ואת האפשרות להעניק שירות במחירים הוגנים ונוחים. אם גם אתם מעוניינים במיתוג ועיצוב לעסקים שלכם, או שאתם רוצים לשמוע פרטים נוספים או לקבל שיחת ייעוץ ללא עלות – אנא פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם>>

סרטון אנימציה לעסקסרטון אנימציה לעסק