...
סרטון תדמית לסטארט-אפ כלי קידום עוצמתי

סרטון תדמית לסטארט-אפ כלי קידום עוצמתי

2023.03.21
567

חברות סטארט-אפ הנמצאות בצעדיהם הראשונים, זקוקות לגיוס הון ממשקיעים בעלי כיס עמוק. על מנת שאלו יפתחו את הארנק וירשמו צ'ק נדיב לתפעול החברה, מוכרחים היזמים להלהיב את המשקיעים במוצר או הרעיון שהסטארט-אפ מציע, להציג באופן מפורט תוך הדגשת הפונקציות הייחודיות והתכונות החיוביות. אין דרך יותר קלה ויעילה לעשות את זה מאשר סרטון תדמית.

סרטון תדמית לסטארט-אפ

למעשה, סרטוני תדמית משרתים מגוון רחב של תעשיות ועסקים – חברות ייבוא ושיווק, יצרנים, מוסדות ציבוריים ואפילו אנשי מקצוע כמו עורכי דין ואינסטלטורים – כולם נהנים מפרסום חכם ויעילי המגיע בצורת סרטוני תדמית. חברות סטארט-אפ, מצד שני, זקוקות לסרטוני תדמית כמו אוויר לנשימה. קשה להפריז בחשיבות סרטי תדמית לחברות סטארט אפ ומיזמים, מהסיבה הפשוטה שכמעט אין דרך אחרת לשווק את עצמם: מדובר בחברות המציעות מוצרים או שירותים ייחודיים – כאלו שלא קיימים בשוק או קיימים בגרסאות פשוטות יחסית. ועל כן, הצגת המוצר או הרעיון חייבת להיעשות בדרך הפשוטה והקלה ביותר להבנה. ומה יותר קל מאשר באופן ויזואלי?

הפקת סרטוני תדמית לסטארטאפים

תהליך ההפקה של סרטוני התדמית מערב בתוכו מספר אנשי מקצוע מתחומים שונים. החל מקופירייטרים ואנשי קרייטיב, דרך אנשי ארט, אנימטורים ותלתיסטים ועד לקריינים ועורכים ומקדמי אתרים. סרטון תדמית מוכרח לשרת את המטרה שלשמה הוא נועד, אחרת הוא עלול להסב נזקים תדמיתיים וכלכליים. בזירה האינטרנטית הצפופה והמאתגרת, מרחב הטעויות הוא מצומצם מאוד, ועל כן תהליך ההפקה חייב להיעשות באופן המקצועי ביותר.

התהליך כולל למידה מלאה ועמוקה של המוצר או הרעיון שחברת הסטארטאפ מציעה, קביעת קהל היעד (משקיעים פוטנציאליים או לקוחות קצה), הערכת שלב החברה ובחירת אסטרטגיית שיווק מתאימה. לאחר מכן עוברים לשלב המעשי והוא כתיבת התסריט, צילום הסרטון או הפקתו באולפן אנימציה ועריכה. הוספת קריינות, עוד עריכה, עוד מפגש, הסרה, הוספה והסרטון מוכן.

סרטון תלת מימד לסטארטאפסרטון תלת מימד לסטארטאפ

סרטי תדמית באנימציה לסטארט אפים

לעתים קרובות חברות סטארטאפ רבות בוחרות בסרטון תדמית בהנפשה לצורך שיווק המיזם או המוצר שלהם. ההחלטה נובעת משיקולים רבים, כמו כדאיות כלכלית ולוגיסטיות. מההיבט הכלכלי, בסרטון בוידאו גלומים הוצאות רבות כמו שעות עבודה של עורכי וידאו, שימוש בציוד יקר, אנשי תאורה והלבשה ועוד. עלות סרטון מונפש תהיה נמוכה משמעותית שכן היא נעדרת כל האלמנטים הללו, מחשב, יצירתיות וחיבור לאינטרנט הוא כל מה שאתם צריכים.

היבט נוסף הוא לוגיסטיקה. כאשר ראשי החברה או סוכנות השיווק מציעים רעיון או וויז'ן אומנותי מסובכים או יקרים, לעתים רבות יהיה מסובך להפיק אותו וידרוש שעות רבות של עריכה ואפקטים מיוחדים ושימוש בציוד צילום מתקדם כמו רחפנים. סרטון אנימציה, מטבע הדברים, שונה לחלוטין. באנימציה השמים הם הגבול והכל אפשרי.

הפקת סרטונים לעסק. Hatamov Production. סרטון אנימציה Cirottaהפקת סרטונים לעסק. Hatamov Production. סרטון אנימציה Cirotta

סרטוני אנימציה לסטארטאפים – כלי קידום עוצמתי

יתרון נוסף שיש לסרטון תדמית לסטארט-אפ הוא הקידום שמגיע בעקבותיו. האלגוריתם של גוגל פועל בצורה כזו שהוא מתעדף באופן די משמעותי סרטוני וידאו מיוטיוב (יוטיוב – חברת בת של גוגל) כאשר מתבצע חיפוש בגוגל. הסיבה לכך היא, כמו תמיד, כלכלית. שאילתות החיפוש שנעשות באמצעות סמארטפונים צומחות בעשרות אחוזים במהלך השנים האחרונות ועקפו במידה ניכרת את המחשבים הנייחים, וגוגל לא נשארת מאחור ומעדכנת את מנועי החיפוש שלה לתעדף סרטוני וידאו, הנחשבים מתאימים הרבה יותר למי שגולש בסמארטפון בהשוואה לקריאת טקסט.

סרטי תדמית לסטארטאפ בסטודיו לאנימציה Hatamov Production

אנו בסטודיו לאנימציה Hatamov Production מציעים הפקת סרטוני תדמית מונפשים ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר. שנים רבות של ניסיון יקר ערך של מיטב אנשי הארט והקרייטיב ועורכי הוידאו שלנו וקהל לקוחות מגוון ונאמן מציבים את סוכנות Hatamov Production בחוד החנית בישראלית בגאווה. פנו אלינו עוד היום להפקת סרטון תדמית עבורכם.

הפקת סרטונים לעסקים. Hatamov Production. הפקת סרטון תלת מימדהפקת סרטונים לעסקים. Hatamov Production. הפקת סרטון תלת מימד