...
סרטוני אנימציה לעסקים – הכלי האולטימטיבי לגיוס לקוחות חדשים לעסק שלכם

סרטוני אנימציה לעסקים – הכלי האולטימטיבי לגיוס לקוחות חדשים לעסק שלכם

2023.03.02
529

לסרטון אנימציה לעסקים יש לפחות יתרון אחד מובהק – היכולת למשוך את עין הצופה ולעורר את סקרנותו לגבי העסק העומד מאחוריו. הנה כמה דברים שכדאי שתדעו על הפקת סרטוני אנימציה לעסקים:

הפקת סרטוני אנימציה לעסקים

סרטוני אנימציה לעסקים הם דרך יצירתית לשווק את העסק שלכם. סרטונים אלו מציגים ציור אנימציה, כמו למשל דמות אנימציה של בעל העסק המציג את המוצר או השירות שהוא מעניק. לחלופין ניתן להציג סיפור עלילתי עם דמויות פיקטיביות המציג את היתרונות שמביא איתו העסק ללקוחותיו. מטרת סרטון האנימציה היא לסקרן את הצופים, לגייס לקוחות חדשים ולהגדיל את רווחי העסק.

למה זה כדאי?

1. סרטוני אנימציה לעסקים מושכים את העין – מחקרים מראים כי הסיכוי שלקוח פוטנציאלי יצפה בסרטון אנימציה מתחילתו ועד סופו גדול בהרבה מהסיכוי שיעשה זאת כשמדובר בסרטון מצולם. ההסבר פשוט: הקהל אוהב לצפות באנימציה. אנימציה מושכת תשומת לב, מגרה ויזואלית את הצופים ומעודדת אותם לשתף אותו. על אף שאנימציה מושכת את העין, מומלץ להפיק סרטון שאורכו עד דקה וחצי. זכרו: בעידן הנוכחי לצופה יש מעט סבלנות והוא יעדיף סרטונים קצרים ומתומצתים על פני סרטונים ארוכים ומלאי מידע.

2. סרטוני אנימציה לעסקים פונים לכל קהל יעד – סרטוני אנימציה מדברים למבוגרים וצעירים כאחד. גם דווקא הקהל הצעיר שנוטה לאבד עניין בסרטונים שיווקיים עמוסים בטקסטים, יישאר מהופנט מול סרטון אנימציה קליל, נגיש וכיפי.

3. השמיים הם הגבול – בעוד סרטונים עם תוכן מצולם מוגבלים במה שהמצלמה מסוגלת לתפוס, סרטוני אנימציה לעסקים מאפשרים להתפרע עם הדמיון ולהציג כל דמות או תוכן שרק יעלה על דעתכם. העובדה שאין לכם מגבלות תסייע לכם לבנות תסריט מקורי, טוב ומעניין שיניע את הצופה לפעולה.

סרטון אנימציה לעסקסרטון אנימציה לעסק

כיצד מפיקים סרטוני תדמית וסרטוני אנימציה?

הפקת סרטון תדמית או סרטון אנימציה מתחילה ברעיון. בשלב הראשון יש לבסס רעיון מרכזי לסרטון שלכם. שאלו את עצמכם: כיצד הייתם רוצים להציג את העסק שלכם? מה מאפיין יותר? מה הייחודיות שלו? וכן הלאה.

לאחר מכן בונים תסריט שיווקי דרכו מעבירים לצופה את המסרים השיווקיים המרכזיים. התסריט נועד להציג את הלך הרוח בעסק ויתרונותיו, לסקרן את הצופה ולעורר בו את הרצון ליצור עמכם קשר. הוא צריך להיות חד משמעי, קצר ולעניין – מבלי להעמיס בטקסטים שיווקיים ארוכים שיגרמו לצופה לאבד את סבלנותו. נסו להיות מקוריים, לשלב הומור ולהתאים את התוכן לקהל היעד שלכם.

השלב השלישי הוא שלב הצילום: מומלץ שהסרטון יכלול קטעים מצולמים של העסק או המוצרים שלו. סרטי תדמית יכולים לשלב צילומיםמקום העבודה, כולל ראיונות עם בעל העסק, עובדיו ולקוחות מרוצים. בסרטון אנימציה ניתן ליצור דמות אנימציה של בעל העסק המציג את יתרונותיו או ממש להפיק סרט עלילתי קצר. האנימציה מאפשרת לכם להתפרע עם הדמיון – אז לכו על זה.

השלב הבא כולל הקלטה של קריין או קריינית מקצועיים שקולם מופיע על גבי הסרטון. אלה מסייעים להעביר ולחדד את המסר השיווקי ומכוונים את פרשנותו של הצופה. לקריין יש השפעה ניכרת על תת המודע של הלקוח והוא זה שמניע אותו לפעולה. במידה והתקציב שברשותכם גבוה, תוכלו לבחור בקריינים מפורסמים, אם כי גם קריין אינו מוכר אך מקצועי יצליח לעשות את עבודת השיווק הראויה.

השלב האחרון הוא שלב העריכה. זה השלב בו "אורזים" את כל החומרים שאספתם לכדי תוצר מוגמר ואטרקטיבי. שלב העריכה כולל שילוב של אפקטים ויזואליים ואינפוגרפיקה המעצימים את המסר השיווקי אותו נועד הסרטון להעביר.

סרטון אנימציה לעסקסרטון אנימציה לעסק

 

הפקת סרטון אנימציה בסטודיו לאנימציה Hatamov Production – אצלנו זה תמיד מקורי

אנו מציעים לכם שירותי הפקת סרטוני אנימציה לעסקים, ובניגוד לחברות מתחרות אנו לא עובדים עם שבלונות. סרטוני האנימציה שאנו מפיקים לעסקים הם לחלוטין מקוריים, הן בדמויות והן ברקעים המותאמים אישית ללקוח. אם תרצו להציג באנימציה את בעל העסק, לא תצטרכו לבחור דוגמא שבלונית לדמות, המוגבלת ביכולת לבצע בה שינויים עיצוביים כאלה ואחרים. אנו כבר נדאג ליצור עבורכם דמות העומדת בדרישות שלכם, כזו שנראית כמו בעל העסק אם רק תבקשו. בניגוד לשבלונות, יש לנו את היכולת לדייק בפרטים הקטנים ביותר, כמו אצבעות ידיים ותווי פנים. בשלבי הפקת סרטוני אנימציה לעסקים יש לנו את היכולת לבצע התאמה מושלמת בין תנועות השפתיים של הדמות לדיבוב, כשהמדבבים שלנו מתמחים בדיבוב ברמה הגבוהה ביותר. לעומת זאת, בסרטונים של חברות המשתמשות בשבלונות הדמויות מניעות את הפה ללא התאמה לדיבוב – מה שפוגם באיכות הסרטון.

הפקת סרטון תדמית וסרטון אנימציה בסטודיו לאנימציה Hatamov Production

כמובן שאנו מעסיקים אנימטורים, תסריטאים וקריינים מקצועיים מהשורה הראשונה – ומקפידים לייעץ ללקוח בשלבי קבלת ההחלטות אודות התסריט והשימוש בקריין. שיתוף הפעולה המלא שלנו עם הלקוח היא הדרך להבטיח שהסרטון שיגיע לידיו יהיה התוצר הטוב ביותר שיוכל לקבל. הפקת סרטוני אנימציה לעסקים נמשכת בין 10 ל-30 יום, כשאנו משקיעים בכך זמן ארוך יותר מהפקת סרטון תדמית רגיל כדי להגיע לתוצאות הטובות והאיכותיות ביותר. בסיום הפקת הסרטון, תקבלו סרטון ערוך ומוכן בפורמט MP4 אותו תוכלו לקדם ביוטיוב, ברשתות החברתיות ובאתר האינטרנט של העסק ולשלוח ללקוחותיהם דרך הוואטסאפ. אנחנו בסטודיו לאנימציה Hatamov Production נמצאים כאן לשירותכם בכל שאלה ועניין. פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

סרטון אנימציה לעסקסרטון אנימציה לעסק