...
5 יתרונות שסרטון תדמית יתרום לאתר שלך

5 יתרונות שסרטון תדמית יתרום לאתר שלך

2022.02.02
552

סרטוני תדמית הם סרטונים שכל המטרה שלהם היא להרשים את הלקוחות שלכם: לספר להם במספר מילים כי אתם הפתרון לבעיה שלהם, וכי כדאי להם לבחור בכם על פני כל מתחרה ישיר או עקיף בשוק.

סרטוני תדמית מסייעים ללקוח להכיר אתכם

סרטוני התדמית הם המקום המושלם לספר ללקוחות שלכם מי אתם, מה בית העסק שלכם עושה ולמה כדאי להם לבחור דווקא בכם. הסרטונים הם מרשימים, קצרים וקולעים, לכן הם מעבירים ללקוחות את המסרים בצורה נעימה ומזמינה, המעודדת אותם להקשיב וגם לזכור את בית העסק שלכם בעוד שנים רבות.

הם יוצרים תקשורת אמיתית ביניכם ובין הלקוח

הלקוחות יכולים לקרוא אודותיכם באתר שלכם, ברשתות החברתיות ואף בעיתון, אבל הם לא ירגישו "מחוברים" אליכם באמת עד שיכירו אתכם ממקור ראשון. סרטוני תדמית פעמים רבות כוללים ראיונות של מנכ"ל החברה, המלצות של לקוחות מרוצים, את חזון החברה והבטחה לספק את השירות והמוצרים הטובים ביותר. בזכות זאת, סרטוני תדמית מסייעים ללקוחות להרגיש כי הם כבר מכירים את בית העסק שלכם מקרוב, ומעצימים משמעותית את הביטחון שהם מוכנים לשים בו.

סרטון תדמית לעסקסרטון תדמית לעסק

הלקוחות שלכם צופים בכם בכל מקום

ניתן לפרסם סרטוני תדמית בכל פלטפורמה אינטרנטית קיימת: באתר שלכם, ברשתות החברתיות, באתרים חיצוניים ואף על מסכי החנויות והמשרדים שלכם.

הפלטפורמות הדיגיטליות מעדיפות סרטונים

הפקת סרטונים לעסקים. Hatamov Production. הפקת סרטון תדמית לחברת Anglo Saxonהפקת סרטונים לעסקים. Hatamov Production. הפקת סרטון תדמית לחברת Anglo Saxon

כל הרשתות החברתיות וגוגל מעדיפים שתפרסמו בהם סרטונים ותכנים נעים, מאחר והם מאמינים כי אלו הם התכנים המעניינים והמועדפים ביותר על קהל הגולשים. כתוצאה מכך, הסרטונים שלכם יגיעו לקהל יעד רחב בהרבה לעומת פוסטים הכוללים תוכן ו/או תמונות בלבד, ויסייעו ללקוחות חדשים רבים להיחשף אליכם ולהתאהב בכם לראשונה.

הזדמנות מצוינת להניע את קהל היעד לפעולה

כל סרטון תדמית איכותי לרוב מסיים בהנעה חזקה לפעולה, המעודדת את הצופים להכיר את בית העסק טוב יותר, ולמלא את צרכיו על ידי שימוש בשירותים ובמוצרים המוצעים על ידיו. הנעה פעולה בסרטון היא הרבה יותר חדשה ומיוחדת לעומת הנעה לפעולה בכתב, לכן הסיכויים גבוהים יותר שתביא להמרות רבות.