הדמיות תלת מימד – כך זה עוזר
לקבלנים, אדריכלים ומעצבי פנים

הדמיות תלת מימד מאפשרות להמחיש פרויקטי בנייה ועיצוב פנים ומסייעות

לקבלנים, אדריכלים ומעצבי פנים לשווק את הפרויקט ללקוחות פוטנציאלים


הדמיות תלת מימד

.אנו מזמינים אדריכלים, קבלנים ומעצבי פנים לפנות אלינו ולהיעזר בשירותי הדמיות תלת מימד לבתים, הדמיות חוץ תלת מימד וכן בשירותי הדמיות תלת מימד עיצוב פנים שאנו מספקים
.צוות התלתיסטים שלנו (מומחים בעיצוב תלת מימד) מיומן בעיצוב הדמיות תלת מימד של בתים ובניינים, הדמיות תלת מימד לדירה, הדמיות של מרכזי קניות, פרויקטי פינוי בינוי כמו תמ״א 38 וכל פרויקט נדל״ן שטרם נבנה

אנו עושים שימוש בתוכנות הדמיות תלת מימד המובילות ביותר בשוק. הדמיות תלת מימד נדל״ן שאנו יוצרים ומעצבים, הן מדויקות באופן האופטימלי ביותר ונבנות בהתאם לתכנית האדריכלית ושרטוטי הבנייה. אנו מקפידים על כל הפרטים הקטנים ועל עיצוב הדמיות של אקססוריז לבית כמו ריהוט, מטבח ותאורה, זאת על מנת להמחיש בצורה הטובה ביותר את פרויקט הבנייה. במידת הצורך, אנו מבצעים תיקונים של ההדמיות ללא הגבלה על כמות התיקונים עד לשביעות רצון הלקוח. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ואנו נשמח לענות על כל שאלה

  הדמיות חוץ | בניינים
  הדמיות חוץ | בית פרטי
  הדמיות תוכניות
  הדמיות פנים | סלון
  הדמיות פנים | מטבח
  הדמיות פנים | חדר שינה
  הדמיות פנים | חדר אמבטיה

  הדמיות תלת מימד

  .בשנים האחרונות הדמיות תלת מימד הפכו לסטנדרט בתעשיית הבנייה, ולכלי יעיל במיוחד עבור אדריכלים, קבלני בנייה, יזמי נדל״ן ומעצבי פנים

  .אנשים המעוניינים לרכוש בית ״על הנייר״ מתקשים להבין כיצד יראה התוצר המוגבר לאחר סיום הבנייה ולדמיין את הבית המתוכנן בעיני רוחם. בשל כך, רבים עלולים להסס ולחוש חוסר ביטחון לגבי רכישת הבית ולוותר על הרכישה

  הפיתרון של אנשי המקצוע המשווקים את פרויקט הבנייה הוא להיעזר בהדמיות תלת מימדיות של הפרויקט. אלו הדמיות ריאליסטיות לחלוטין שתפקידן להמחיש בפני רוכשים פוטנציאלים פרויקטים של בנייה שטרם נבנו. הדמיות תלת מימד אדריכליות מציגות באופן ויזואלי ומדויק בניינים ובתים שכרגע נמצאים עוד בשלב התכנון, ויוצרות מעין סימולציה לצופים של הבית שעתיד להיבנות. ניתן לראות את הבית העתידי מכל הכיוונים כולל ממבט של מעוף הציפור, ואף לצאת למעין סיור וירטואלי בחדרים השונים, בלובי של הבניין ואף בשכונה להעצמת החוויה

  כך הדמיות תלת-מימד עוזרות לקבלנים, אדריכלים ומעצבי פנים

  אין קשה יותר מלמכור אוויר ללקוח, וכאשר המוצר המוגמר עדיין אינו בידינו הסיכויים גבוהים שהלקוח יתקשה לפתח תחושה של שייכות כלפי המוצר וירגיש בנוח לקום וללכת בכל שלב.

  הדמיות תלת מימד הן כלי טכנולוגי חדשני ומצוין, המסייע לאינספור בעלי מקצוע להציג הדמיה של מוצריהם המוגמרים מבעוד מועד בתצורה פרקטית, מושכת ושקופה. הסרטונים מאפשרים ללקוחות פוטנציאליים ומשקיעים להתרשם כיאות מן המוצר העתיד להיווצר, לפתח דעה מבוססת כלפיו ולספק משוב מקיף אודותיו.

  מהן הדמויות תלת מימד

  הדמיות תלת מימד הן בעצם תצוגה תלת מימדית של פריט שעתיד להיווצר בעתיד. ה”מוצר” יכול להיות בית או מרכז מסחרי שעתיד להיבנות, פטנט שסטארטאפ או חברה גדולה מעוניינים להשיק או כל רעיון שקיים רצון להמחיש אותו בתצורת וידאו, גם אם המוצר הרצוי עדיין לא הומצא כלל.

  ההדמיות מאפשרות תצוגת 360 של כל חלק וחלק במוצר, כך שהצופים יכולים להעריך אותו כיאות ולקבוע אם כדאי להשקיע בו או שמא יש לבצע בו שינויים טרם המשך הפרויקט.

  למי מתאימות הדמיות תלת מימד

  הדמיות תלת מימד מתאימות לבעלי סטארטאפים, אדריכלים, מעצבי פנים וקבלנים המעוניינים לסייע ללקוחותיהם ולמשקיעים פוטנציאליים לעמוד על הנראות של המוצר המוגמר מכל כיוון בתצורה מרשימה ושקופה.

  הדמיות תלת מימד פנים

  כל מעצב פנים יודע שלעיתים, העיצוב הסופי לא יהיה לטעמו של בעל הבית או איש העסקים. כתוצאה מכך, קיים ניסיון לייצר תמונה דמיונית שמטרתה לסייע ללקוח להמחיש כיצד יראה המבנה בסיום העבודה. עם זאת, בין דמיון למציאות יש הבדל של שמיים וארץ, ופעמים רבות אין הלקוח מרוצה מן התוצר הסופי פשוט משום ש”לא דמיין זאת כך”.

  הדמיות תלת מימד פנים למעצבי פנים מסייעות למנוע מצבים מעין אלו. הן חיוניות משום שהן מציגות את התוצר הסופי בשיפות מלאה ועל ידי כך, מסייעות ללקוח ללמוד האם העיצוב הסופי מתאים לטעם האישי שלו או שמומלץ “לשוב לשולחן השרטוטים”.

  הדמיות תלת המימד אף מהוות כלי שיווקי מצוין, בו מעצבי פנים יכולים להשתמש בכדי להציג עיצובים מוכנים שלהם, ועל ידי כך להציג בפני לקוחות פוטנציאליים תיק עבודות מרשים ופונקציונלי המבדל אתכם מיתר המתחרים.

  הדמיות תלת מימד חוץ

  הקמה של מבנה מאפס היא אחד מן התהליכים המורכבים ביותר בעולם הנדל”ן, מאחר ומדובר בבחירה של עיצוב, מיקומים ומערך בנייה מלא וכל זאת תחת אישור הלקוח.

  אדריכלים וקבלנים רבים מנסים להמחיש בפני הלקוחות כיצד יראה התוצר הסופי, אך הדמיות תלת מימד מציגות את התוצר הסופי במלואו בפני הלקוח, ומסייעות לו לעמוד על הנקודות שיש לשמר והנקודות שיש לשפר במבנה. איתור הנקודות הללו מראש מסייע לחסוך הרבה מאוד זמן וכסף, ולכוון אתכם לרצונות ולצרכים האמיתיים של הלקוח.

  מעבר לצורך ההבנה וההמחשה של תוכניות הנכס בפני הלקוחות, הדמיות תלת מימד פנים מצוינות גם ככלי שיווקי שניתן לפרסם בכל תיק עבודות, רשת חברתית או אתר בית העסק.

  הדמיות תלת מימד לסטארטאפים

  סטארטאפים רבים מתחילים פרויקטים ברעיון של פיתוח מוצר, אך ללא מושג כיצד יראה ומהי הדרך הנכונה ביותר לעצב אותו. הדמיות תלת מימד מסייעות לפתח תצוגת 360 של המוצר מבעוד מועד, לספק תשובות לכל השאלות ולהביא לייצור של מוצר שיפה ונוח לשימוש.

  ניתן להשתמש בהדמיות תלת מימד כבסיס לייצור התוצר המוגמר ואף להציג אותן בפני משקיעים להתרשמות.

  הדמיות תלת מימד הן כלי הסברתי מצוין ללקוחות קיימים, המסייע להמחיש להם בצורה פרקטית ונוחה כיצד יראה המוצר או הנכס הסופי שלהם, ועל ידי כך מאפשרות להם לקבל החלטה מושכלת באשר להמשך הפרויקט.

  בנוסף, ניתן להציג את הדמיות תלת המימד היפות בתיקי עבודות, ולפרסם אותם ברשתות החברתיות ובאתר החברה למטרות התרשמות ופנייה של לקוחות פוטנציאליים.

  :תסתכלו עוד בקטגוריות שלנו

  מיתוג לעסקים, סטודיו לאנימציה, הדמיות תלת מימד, הפקת סרטון אנימציה, הפקת סרטון תדמית, הפקת סרטון תלת מימד, הפקת סרטונים

  ?מהם היתרונות של הדמיות תלת מימד

  לעומת שרטוטי בנייה דו מימדים, הדמיות תלת מימד עיצוב פנים אדריכלות מדמות בצורה הטובה ביותר את פרויקטי הבנייה תוך ירידה לפרטים. בכך הן יוצרות תיאום ציפיות בין בעלי המקצוע בתחום הבנייה לבין הרוכשים והלקוחות הפוטנציאלים, מאפשרות ללמוד את תכנית הבנייה לפני הביצוע, וכן חוסכות טעויות וחוסר הבנה מצד הלקוחות. באמצעות ההדמיות הלקוחות יכולים להבין באופן מדויק יותר כיצד הבית או הבניין עתיד להיראות, וכך הם מצליחים לקבל החלטות טובות יותר לגבי רכישת הדירה וההתאמה שלה לצרכים שלהם

  ?מהן הדמיות תלת מימד עבור מעצבי פנים

  לצד הדמיות חוץ תלת מימד הממחישות את המבנה החיצוני של הבית הפרטי או הבניין, קיימות הדמיות תלת מימד עיצוב פנים. אלו הדמיות שבהן נעזרים מעצבי פנים כדי להמחיש את תכנית העיצוב עבור הלקוחות. מדובר בתצוגה תלת מימדית של חללים שונים בבית שאותם מעצב הפנים מתכנן לעצב, והן כוללות בין היתר הדמיות תלת מימד למטבח, הדמיות תלת מימד לסלון וכן הדמיות תלת מימד לחדר השינה. הדמיה שכזאת מאפשרת למעצב הפנים להציג כראוי את התכנית העיצובית, לשתף אותה עם הלקוח, לנהל עמו תיאום ציפיות ובמידת הצורך לתקן ולשנות את התכנית לפי רצון הלקוחות

  בוא נדבר על הפקת פרסומת לעסק שלך