אודותינו

בסייד

היי, אני נתנאל חטמוב העוסק ביצירה של סרטונים שיווקיים, תהליכי מיתוג מעמיקים, ייעוץ אסטרטגי ויצירה של הדמיות למוצרים ופטנטים. בזכות מקצועיות, ידע וניסיון של למעלה מ- 15 שנים בעולם השיווק, אני גאה לספק ללקוחות שלי פנינות חוכמה ומוצרים דיגיטליים שעוזרים להם לקחת את העסק שלהם לשלב הבא ולגדול, ללמוד לחשוב קדימה ולקבל פניות מלקוחות רלוונטיים.

החברה שלי מציעה מוצרים דיגיטליים ושירותים רווחיים שמביאים לקוחות. אני מקפיד להתאים לכל סרטון, לכל לוגו ולכל תוכנית עסקית מסרים שבסופו של דבר יעברו ללקוח ו”יקנו” אותו. בזכות הידע רחב הידיים שלי בעולם העסקים, אני יודע לבסס אסטרטגית עבודה בהתאם לסקר שוק מעמיק, לעמוד על היתרונות והכשלים של המתחרים ולייצר מערך פעולה המוגדר לפי יעדים ושלבים להשגתם.

בחיי היו לי הרבה עסקים עם הרבה עליות ומורדות. בזכות זאת למדתי על עולם העסקים על בשרי ורכשתי ידע רב באופן ההתנהלות הנכון והחכם הן בעולם העסקים והן בתחום השיווק. השאיפה שלי היא להיות One Stop Shop בעבור הלקוחות שלי, כך שתקבלו את כל מה שאתם צריכים כדי להתקדם ולהצליח תחת קורת גג אחת. חשוב לי להביא לתוצרים שמצד אחד יתאימו להעדפות האישיות שלכם, ומצד שני יקרצו לקהל היעד הספציפי שלכם ויביאו למקסימום המרות. יש לי אינספור המלצות מלקוחות מרוצים שכבר עזרתי להם לפתח את העסק שלהם ולפרוץ קדימה בדרכים אלו.

אני מספק את כל השירותים לעסקים בתחילת דרכם, הזקוקים לסיוע והכוונה, ולעסקים ותיקים בתחומם, שרוצים להמשיך ולטפס אל עבר פסגת ההצלחה ולהגשים את מלוא הפוטנציאל העסקי שלהם. חשוב לי לספק את השירותים במחיר שהוא לכל כיס, כך שכל בעל עסקים עם מוטיבציה ורצון לגדול יוכל לעשות זאת ללא חשש ובהתאם לתקציב האישי שלו.

לאחר שיחת היכרות, אוכל לייעץ באשר לשירותים הנכונים ביותר עבור העסק שלכם וגם לספק אותם במחיר נוח וברמה הגבוהה ביותר בשוק. לשאלות, עצות ופרטים נוספים תפנו אליי בטלפון 0542899199 או באימיל natanhat@gmail.com.

בוא נדבר על הפקת פרסומת לעסק שלך